+48 790 703 704 almans@almans.pl
  • Polski (pl)
  • English (en)
  • Русский (ru)

Misja i wartości

Już od samego początku działalności naszej firmy obraliśmy sobie jeden główny cel – zadowolenie klienta. Dlatego też w przypadku każdego zamówienia dokładnie słuchamy naszych odbiorców i wykonujemy produkty lub usługi zgodnie z przekazanymi nam preferencjami, projektami czy rysunkami technicznymi.

Sami jesteśmy konsumentami, dlatego też wiemy, że każdy klient, zamawiający poszczególne usługi, zwraca uwagę również na sposób wykonania elementów. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas wyroby były wyprodukowane precyzyjnie i porządnie. Możemy to osiągnąć przede wszystkim dzięki profesjonalnym maszynom ze sterowaniem CNC.

Trzecią, równie ważną wartością, według której działamy, jest czas realizacji usługi. Zawsze termin ustalany jest wspólnie z klientem, na podstawie naszych możliwości oraz stopnia skomplikowania zamawianej konstrukcji lub usługi. Umówiony termin jest dla nas nieprzekraczalny, co z kolei gwarantuje klientowi komfort planowania kolejnych działań, w oparciu o czas, w którym otrzyma dane materiały.

error: Content is protected !!!