+48 790 703 704 almans@almans.pl
  • Polski (pl)
  • English (en)
  • Русский (ru)

Historia firmy

Początkowo w siedzibie naszej firmy zatrudnialiśmy kilku specjalistów i posiadaliśmy wyłącznie najpotrzebniejsze maszyny do produkcji wyrobów metalowych. Od początku jednak dokładaliśmy wszelkich starań, by nasze usługi były realizowane szybko oraz w pełni dostosowane do potrzeb odbiorców.

Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie klientów, co z kolei przełożyło się na stopniowe zwiększanie liczby zamówień. W rezultacie rozpoczęliśmy rozbudowę naszego parku maszynowego oraz przyjęliśmy kolejnych fachowców.

Jednak mimo znacznego wzrostu zleceń, nie zrezygnowaliśmy z dbałości o precyzję i szybkość wykonania. Dzięki temu do dziś nasze realizacje cieszą się dużą popularnością.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie i tam rozpoczynaliśmy działalność. Jednak ze względu na to, że naszymi klientami są firmy z całego kraju, otworzyliśmy dodatkowe magazyny w Chełmie, Białymstoku, Wrocławiu i Poznaniu.

Zaufanie, jakim darzą nas klienci pozwoliło nam poszerzyć horyzonty i rozpocząć współpracę z renomowanymi producentami z całego świata.

error: Content is protected !!!